מראה הדלת

נכון שנהוג לומר שאין להסתכל בקנקן אלא במה שיש בו, אך העין האנושית אינה יכולה להתעלם ממראה חיצוני, וכמה שיהיה מעניין, מסקרן, מפתה ויפה יותר, כך הוא ימשוך יותר תשומת לב, יותר מבטים ויותר עניין. בהקשר הזה, דלתות כניסה אינן שונות מכל אלמנט עיצובי אחר הקשור לתחום הארכיטקטורה ועיצוב הבית והן כבר מזמן לא אותן דלתות עץ או מתכת פשוטות ובנאליות. היום ישנן דלתות מעוצבות ואמנותיות המספרות את סיפורו של הבית ואת סיפורם של דייריו, המספקות הצצה חטופה וראשונית לאופיים של אלו החיים בתוככי הבית וההופכות את הגישה ואת זמן המענה לצלצול או לדפיקה בהן לזמן חוויתי ועוצמתי מבחינה חושית ורגשית, כן, עד כדי כך יכולה אמנות, ויכולות דלתות כניסה מעוצבות, להשפיע עלינו ועל תחושותינו הרגשיות.דלתות שושן אומנויות מתחברת אל ראש הלקוח וביחד מגיעים למסקנה והחלטה בבחירת הדלת.

דלתות מעוצבות אך חזקות קונפילקט או השלמה?

דלתות, במהותן ובהגדרתן, חייבות להגן ולאבטח את הכניסה למרחב הפרטי, האישי והשמור ביותר שלנו ובמיוחד כאשר מדובר על דלתות כניסה, הרי שאסור להקל ראש ברמת האיכות המבצעית וברמת היכולת למלא את הייעוד שלהן כנדרש וכראוי, יש החושבים שדלת מאובטחת אינה יכולה להיות גם מעוצבת דיה. אך אין הדבר כך, אין שום מניעה בכך שדלתות איכותיות וחזקות מבחינת מבנה ויכולות אבטחה תהיינה גם דלתות מעוצבות ויפהפיות, מהנות למראה ומרשימות בעיצובן.

הדלתות שלנו

חברת דלתות שושן אמנויות, ובמיוחד דלתות הכניסה המעוצבות שלה, הן מודל לראייה יצירתית וחדשנית בתחום עיצוב הבית המודרני והיכולות המוכחות של חברה זו לספק, לכל אחד, לכל אחת ולכל צורך, את הדלתות המתאימות להם הן אלו שהפכו אותה לשם דבר בתחומה בישראל. השימוש במתכת אל חלד איכותית וייחודית, עם שילובי עץ מלא ושלל עיטורים, תוספות וסגנונות גימור, הוא שהופך כל דלת כניסה ליצירת אמנות מרהיבת עין ולסימן היכר של כל דירה, בניין או בית. דלתות שושן אומנויות מתחייבת לשירות הטוב ביותר, מתחייבים לעמידה בלוח זמנים, ולשירות התיקונים הטוב ביותר בצפון. בשירות- אין לנו תחרות, בואו והתרשמו בעצמכם מאולם התצוגה מהשירות ומהאדיבות ומייעוץ מלא לרכישת דלתות לבית, דלתות כניסה או דלתות פנים.