היופי כן משפיע

היופי כן משפיע

מאחר ורובכם כבר מבינים כי דלתות בכלל, ודלתות כניסה בפרט, חייבות לתת איזשהו שיק, איזשהו נופך אופנתי ואמירה אמנותית לדיירים המתגוררים בתוככי המרחב המאוכלס עליו הן מגנות, נשאלת השאלה איזו מן דלת היא הראויה ביותר לשמש כדלת הכניסה לבית הפרטי שלכם?

ייעוד הדלת

ברור כי הדלת צריכה להיות חזקה, עמידה ויציבה דיה על מנת למלא את הייעוד הפונקציונאלי שלה שהוא הגנה על המתחם הפנימי, על הציוד שבו ועל הנוכחים בו, ולכן מרבית הדלתות המודרניות עשויות מפלדה חזקה או משכבות עץ קשיחות אשר מונעות אפשרות של חדירה פשוטה וקלה פנימה אך היא גם צריכה לשרת את הפן העיצובי והדקורטיבי ולהוות את כרטיס הביקור ואת תעודת הזהות של הבית ושל דייריו.

דלתות צבע בתנור

דלתות כניסה מעוצבות, בעיקר בסגנון דלתות צבע בתנור עם משקוף תואם, שהן דלתות צבעוניות ורבגוניות אשר עברו תהליך מיוחד של צביעה בתנור בחום גבוה, הן דלתות שנחשבות היום, לאופנתיות ולפופולאריות ביותר מבין כל סוגי דלתות הכניסה והן משרתות, בצורה אידיאלית ואופטימאלית, את שתי הפונקציות הנדרשות מדלתות כניסה- הן גם חזקות, יציבות ומגנות על מה שהן אמורות להגן עליו והן גם מרהיבות עין, יפהפיות ומספקות מראה אותנטי, צבעוני ומסקרן לכל מרחב ולכל מתחם. דרך ההכנה של דלתות כניסה מתבצעת בתהליך ארוך הכולל ליטוש המאפשר לצבע להיקלט בפלדת. דלתות 'אלידור' למשל מעבירות את דלתות הכניסה שלהם בתהליך צביעה ארוך המתבצע בשיטה האלקטרו סטטית המאפשר לצבע להיקלט ולהיטמע חזק בפלדה. לאחר מכן, מכניסים את הדלת והמשקוף לתוך תנור בטמפרטורה של 200 מעלות חום. טכנולוגיה מתקדמת מסוג זה מאפשרת את חיבור הצבע לדלת ולמשקוף שלה כמקשה אחת, ונותן לדלת עמידות גבוהה במיוחד בתנאי סביבה קשים, גשם וחום.

לבדוק מאיפה קונים

כאשר מבקשים לחדש, לשפץ או להתקין דלתות כניסה חדשות לבית חדש או לבית הקיים, הישן והטוב, חשוב לבחון היטב את האופציות השונות, את היתרונות והחסרונות, את המעלות והפגמים של כל דלת ודלת לפני שמקבלים החלטה משום שעל פי החלטה זו ייקבעו הרבה דברים מהותיים לעתיד הנכס, הן מבחינה פונקציונאלית והן מבחינה דקורטיבית, ואין ספק כי דלתות צבע בתנור איכותיות המיוצרות במקום מקצועי כגון דלתות שושן אמנויות מספקות את הסחורה ועושות את העבודה על הצד הטוב ביותר.